U bent hier

Home

29-06-2019 Lamorteau ~ Petite Chenoi

Sfeer - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert

Op zaterdag 29 juni ’19 zijn we met de Werkgroep Bladmineerders van de V.V.E. in beperkte kring naar de Gaume afgezakt. We gingen daar op prospectie in Lamorteau ~ Petite Chenoi. Daar het die dag meer dan 33°C was bleven we weg tijdens de dagvangst en deden we alleen een nachtvangst.

We stelden in totaal maar liefst 10 bakken op maar verdeelden ons in twee groepen omdat het anders niet haalbaar zou zijn om ’s morgens 10 bakken te tellen.

Gelukkig werkten we op die manier want de bakken zaten tegen de ochtend goed vol!

Start van de nachtvangst was om 22:10 met een temperatuur van 20°C, tegen de ochtend nog steeds 15.5°C!

 

Soorten op licht

- Argyresthidae (pedaalmotten):

3x Argyresthia bonnetella (variabele pedaalmot)

8x Argyresthia pruniella (kersenpedaalmot)

 

- Batrachedridae (smalvleugelmotten):

1x Batrachedra praeangusta (katjessmalvleugelmot)

 

- Blastobasidae (spaandermotten):

1x Blastobasis glandulella (eikel spaandermot)

 

- Cossidae (houtboorders):

1x Cossus cossus (wilgenhoutrups)

136x Zeuzera pyrina (gestippelde houtvlinder)

 

- Crambidae (grasmotten):

4x Agrotera nemoralis (haagbeukmot)

3x Anania coronata (gewone coronamot)

27x Anania hortulata (bonte brandnetelmot)

10x Anania lancealis (lichte coronamot)

1x Anania stachydalis (bonte coronamot)

6x Catoptria falsella (drietandvlakjesmot)

209x Catoptria verellus (zwartbruine vlakjesmot)

117x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)

12x Crambus perlella (bleke grasmot)

36x Eudonia delunella (zwartvlekgranietmot)

32x Eudonia lacustrata (lichte granietmot)

2x Eudonia mercurella (variabele granietmot)

1x Eudonia pallida (moerasgranietmot)

8x Ostrinia nubilalis (maïsboorder)

1x Parapoynx stratiotata (krabbenscheermot)

1x Patania ruralis (parelmoermot)

28x Scoparia ambigualis (vroege granietmot)

10x Scoparia basistrigalis (scherpe granietmot)

9x Scoparia pyralella (oranje granietmot)

5x Udea ferrugalis (oranje kruidenmot)

5x Udea prunalis (grijze kruidenmot)

 

- Drepanidae (eenstaartjes):

1x Drepana curvatula (bruine eenstaart)

1x Drepana falcataria (berkeneenstaart)

25x Habrosyne pyritoides (vuursteenvlinder)

24x Ochropacha duplaris (tweestip-orvlinder)

3x Tethea ocularis (peppel-orvlinder)

3x Tethea or (orvlinder)

1x Tetheella fluctuosa (berken-orvlinder)

4x Thyatira batis (braamvlinder)

3x Watsonalla binaria (gele eenstaart)

17x Watsonalla cultraria (beukeneenstaart)

 

- Depressariidae (kaartmotten):

2x Ethmia quadrillella (kleine zwartwitmot)

1x Luquetia lobella (tienvlekmot)

 

- Epermeniidae (borstelmotten):

2x Epermenia falciformis (zandkleurige borstelmot)

 

- Erebidae (spinneruilen):

59x Arctornis l-nigrum (zwarte-l-vlinder)

1x Atolmis rubricollis (zwart beertje)

31x Callimorpha dominula (bonte beer)

2x Catephia alchymista (wit weeskind)

16x Cybosia mesomella (vierstipbeertje)

1x Eilema complana (streepkokerbeertje)

7x Eilema depressa (naaldboombeertje)

1x Eilema griseola (glad beertje)

4x Eilema lurideola (plat beertje)

11x Eilema sororcula (geel beertje)

43x Euproctis similis (donsvlinder)

12x Herminia grisealis (boogsnuituil)

5x Herminia tarsicrinalis (schaduwsnuituil)

3x Herminia tarsipennalis (lijnsnuituil)

4x Hypena proboscidalis (bruine snuituil)

13x Laspeyria flexula (bruine sikkeluil)

189x Lithosia quadra (viervlakvlinder)

26x Lymantria dispar (plakker)

86x Lymantria monacha (nonvlinder )

337x Miltochrista miniata (rozenblaadje)

1x Paracolax tristalis (gele snuituil)

1x Parascotia fuliginaria (paddenstoeluil)

10x Pechipogo strigilata (baardsnuituil)

13x Rivula sericealis (stro-uiltje)

2x Schrankia costaestrigalis (gepijlde micro-uil)

1x Scoliopteryx libatrix (roesje)

1x Spilosoma lubricipeda (witte tijger)

27x Spilosoma lutea (gele tijger)

6x Trisateles emortualis (geellijnsnuituil)

 

- Gelechiidae (palpmotten):

4x Argolamprotes micella (frambozenpalpmot)

3x Athrips mouffetella (kamperfoeliepalpmot)

1x Brachmia blandella (puntvleugelpalpmot)

3x Carpatolechia fugitivella (gelijnde smalpalpmot)

59x Dichomeris alacella (venstervlekmot)

1x Dichomeris derasella (sleedoornpalpmot)

3x Dichomeris ustalella (roestkleurige palpmot)

1x Eulamprotes wilkella (zilverbandpalpmot)

3x Gelechia sororculella (haakpalpmot)

1x Helcystogramma rufescens (rietpalpmot)

1x Metzneria lappella (klispalpmot)

1x Neofaculta ericetella (heidepalpmot)

16x Parachronistis albiceps (zebramot)

6x Recurvaria nanella (fruitpalpmot)

5x Teleiodes flavimaculella (donkere maanpalpmot)

20x Teleiodes luculella (maanpalpmot)

6x Teleiodes vulgella (gammapalpmot)

1x Teleiopsis diffinis (fraaie korrelpalpmot)

 

- Geometridae (spanners):

2x Abraxas sylvata (porseleinvlinder)

144x Alcis repandata (variabele spikkelspanner)

13x Angerona prunaria (oranje iepentakvlinder)

1x Anticollix sparsata (wederikdwergspanner)

4x Apeira syringaria (seringenvlinder)

18x Biston betularia (peper-en-zoutvlinder)

2x Cabera exanthemata (bruine grijsbandspanner)

9x Cabera pusaria (witte grijsbandspanner)

447x Campaea margaritaria (appeltak)

3x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)

1x Catarhoe cuculata (bonte walstrospanner)

1x Cepphis advenaria (kleine herculesspanner)

1x Chiasmia clathrata (klaverspanner)

8x Chloroclystis v-ata (v-dwergspanner)

21x Cidaria fulvata (oranje bruinbandspanner)

20x Colostygia pectinataria (kleine groenbandspanner)

3x Comibaena bajularia (gevlekte zomervlinder)

1x Cosmorhoe ocellata (blauwbandspanner)

2x Crocallis elinguaria (kortzuiger)

19x Cyclophora annularia (nekspindertje)

104x Cyclophora linearia (gele oogspanner)

2x Cyclophora punctaria (gestippelde oogspanner)

19x Deileptenia ribeata (satijnen spikkelspanner)

8x Dysstroma truncata (schimmelspanner)

38x Ectropis crepuscularia (gewone spikkelspanner)

4x Electrophaes corylata (kleine wortelhoutspanner)

1x Ennomos erosaria (gehakkelde spanner)

4x Ennomos quercinaria (geelblad)

1x Epione repandaria (puntige zoomspanner)

2x Euchoeca nebulata (leverkleurige spanner)

5x Eulithis prunata (wortelhoutspanner)

3x Eupithecia exiguata (loofboomdwergspanner)

8x Eupithecia haworthiata (bosrankdwergspanner)

1x Eupithecia laquaearia (ogentroostdwergspanner)

1x Eupithecia linariata (vlasbekdwergspanner)

3x Eupithecia subfuscata (grijze dwergspanner)

1x Eupithecia valerianata (valeriaandwergspanner)

3x Gandaritis pyraliata (gele agaatspanner)

26x Geometra papilionaria (zomervlinder)

1x Gymnoscelis rufifasciata (zwartkamdwergspanner)

4x Hemistola chrysoprasaria (tere zomervlinder)

15x Hemithea aestivaria (kleine zomervlinder)

55x Hydrelia flammeolaria (geel spannertje)

1x Hydrelia sylvata (elzenspannertje)

17x Hydriomena furcata (variabele spanner)

3x Hydriomena impluviata (groenbandspanner)

12x Hypomecis punctinalis (ringspikkelspanner)

115x Hypomecis roboraria (grote spikkelspanner)

125x Idaea aversata (grijze stipspanner)

182x Idaea biselata (schildstipspanner)

1x Idaea dimidiata (vlekstipspanner)

2x Idaea ochrata (okergele spanner)

3x Idaea rusticata (schaduwstipspanner)

1x Ligdia adustata (aangebrande spanner)

60x Lomaspilis marginata (gerande spanner)

1x Lomographa bimaculata (tweevlekspanner)

11x Lomographa temerata (witte schaduwspanner)

1x Macaria liturata (gerimpelde spanner)

20x Macaria wauaria (zwarte-w-vlinder)

1x Melanthia procellata (witvlekbosrankspanner)

6x Mesoleuca albicillata (brummelspanner)

8x Mesotype didymata (pijlkruidspanner)

4x Opisthograptis luteolata (hagedoornvlinder)

2x Parectropis similaria (witvlekspikkelspanner)

10x Pasiphila chloerata (sleedoorndwergspanner)

2x Pasiphila rectangulata (groene dwergspanner)

8x Peribatodes rhomboidaria (taxusspikkelspanner)

3x Perizoma alchemillata (hennepnetelspanner)

4x Perizoma flavofasciata (silenespanner)

4x Plagodis dolabraria (lindeknotsvlinder)

3x Plemyria rubiginata (blauwrandspanner)

1x Pseudoterpna pruinata (grijsgroene zomervlinder)

1x Pterapherapteryx sexalata (kleine blokspanner)

2x Scopula immutata (bosspanner)

17x Scopula nigropunctata (zwartstipspanner)

7x Selenia dentaria (herculesje)

2x Stegania cararia (zoomvlekspanner)

1x Timandra comae (lieveling)

3x Venusia blomeri (iepenvenusje)

4x Xanthorhoe montanata (geoogde bandspanner)

1x Xanthorhoe spadicearia (bruine vierbandspanner)

 

- Gracillariidae (mineermotten):

2x Acrocercops brongniardella (zilvermijnmot)

1x Caloptilia alchimiella (goudvleksteltmot)

2x Caloptilia stigmatella (wilgensteltmot)

2x Euspilapteryx auroguttella (hertshooisteltmot)

1x Gracillaria syringella (seringensteltmot)

 

- Hepialidae (wortelboorders):

2x Hepialus humuli (hopwortelboorder)

1x Triodia sylvina (oranje wortelboorder)

 

- Lasiocampidae (spinners):

1x Dendrolimus pini (dennenspinner)

2x Euthrix potatoria (rietvink)

1x Gastropacha quercifolia (eikenblad)

902x Malacosoma neustria (ringelrups)

 

- Limacodidae (slakrupsen):

48x Apoda limacodes (slakrups)

 

- Lypusidae (zaksikkelmotten):

2x Pseudatemelia josephinae (zomerzaksikkelmot)

 

- Nepticulidae (dwergmineermotten):

1x Ectoedemia decentella (esdoornvruchtmineermot)

 

- Noctuidae (uilen):

4x Abrostola tripartita (brandnetelkapje)

1x Abrostola triplasia (donker brandnetelkapje)

2x Acronicta aceris (bont schaapje)

42x Agrotis exclamationis (gewone worteluil)

8x Anaplectoides prasina (bruine groenuil)

3x Apamea anceps (veldgrasuil)

5x Apamea crenata (variabele grasuil)

1x Apamea epomidion (zwartrandgrasuil)

1x Apamea lithoxylaea (bleke grasworteluil)

20x Apamea monoglypha (graswortelvlinder)

2x Apamea scolopacina (bosgrasuil)

2x Apamea sordens (kweekgrasuil)

4x Atypha pulmonaris (longkruiduiltje)

1x Autographa gamma (gamma-uil)

1x Autographa jota (jota-uil)

7x Autographa pulchrina (donkere jota-uil)

4x Axylia putris (houtspaander)

95x Brachylomia viminalis (katwilguiltje)

1x Caradrina morpheus (morpheusstofuil)

1x Ceramica pisi (erwtenuil)

17x Charanyca ferruginea (randvlekuil)

1x Cosmia pyralina (maanuiltje)

4x Cosmia trapezina (hyena)

6x Craniophora ligustri (schedeldrager)

14x Deltote pygarga (donkere marmeruil)

9x Diachrysia chrysitis (koperuil)

8x Diarsia brunnea (bruine breedvleugeluil)

3x Diarsia mendica (variabele breedvleugeluil)

2x Dicycla oo (nullenuil)

7x Euplexia lucipara (levervlek)

2x Graphiphora augur (dubbelpijl-uil)

21x Hoplodrina octogenaria (gewone stofuil)

7x Lacanobia oleracea (groente-uil)

2x Lacanobia thalassina (w-uil)

1x Lateroligia ophiogramma (moeras-grasuil)

1x Leucania comma (komma-uil)

6x Melanchra persicariae (perzikkruiduil)

1x Mesoligia furuncula (zandhalmuiltje)

1x Moma alpium (gevlekte groenuil)

2x Mythimna albipuncta (witstipgrasuil)

2x Mythimna ferrago (gekraagde grasuil)

2x Mythimna impura (stompvleugelgrasuil)

4x Mythimna pallens (bleke grasuil)

1x Noctua comes (volgeling)

3x Noctua fimbriata (breedbandhuismoeder)

12x Noctua pronuba (huismoeder)

3x Ochropleura plecta (haarbos)

4x Oligia latruncula (donker halmuiltje)

12x Oligia strigilis (gelobd halmuiltje)

1x Peridroma saucia (blauwvleugeluil)

8x Photedes minima (bochtige smele-uil)

1x Plusia festucae (goudvenstertje)

19x Polia nebulosa (marmeruil)

2x Pyrrhia umbra (oranje o-vlinder)

7x Trachea atriplicis (meldevlinder)

5x Xestia c-nigrum (zwarte-c-uil)

1x Xestia ditrapezium (trapeziumuil)

5x Xestia triangulum (driehoekuil)

 

- Nolidae (visstaartjes):

5x Pseudoips prasinana (zilveren groenuil)

 

- Notodontidae (tandvlinders):

8x Drymonia obliterata (beukentandvlinder)

2x Gluphisia crenata (populierentandvlinder)

8x Phalera bucephala (wapendrager)

2x Pheosia tremula (brandvlerkvlinder)

5x Pterostoma palpina (snuitvlinder)

1x Ptilodon cucullina (esdoorntandvlinder)

11x Stauropus fagi (eekhoorn)

 

- Oecophoridae (sikkelmotten):

4x Batia lunaris (kleine mosboorder)

3x Crassa tinctella (lichte zwamboorder)

31x Crassa unitella (zwamboorder)

3x Harpella forficella (bruine molmboorder)

1x Pleurota aristella (weidegemsmot)

10x Promalactis procerella (naaldkunstwerkje)

 

- Plutellidae (koolmotten):

11x Eidophasia messingiella (kruidkersmot)

51x Plutella xylostella (koolmotje)

 

- Praydidae (gladkopjes):

5x Prays fraxinella (essenmot)

 

- Pyralidae (lichtmotten):

1x Acrobasis consociella (eikentopspinselmot)

4x Acrobasis repandana (oranje eikenlichtmot)

1x Acrobasis suavella (roodstreepmutsjeslichtmot)

6x Dioryctria abietella (sparappelboorder)

1x Elegia similella (armbandmot)

12x Endotricha flammealis (strooiselmot)

1x Euzophera fuliginosella (witbandberkenlichtmot)

2x Euzophera pinguis (tweekleurige lichtmot)

3x Salebriopsis albicilla (geelkoplichtmot)

13x Synaphe punctalis (pinokkiomot)

 

- Schreckensteiniidae (gevorkte motten):

1x Schreckensteinia festaliella (gevorkte mot)

 

- Sphingidae (pijlstaarten):

12x Deilephila elpenor (groot avondrood)

6x Laothoe populi (populierenpijlstaart)

2x Mimas tiliae (lindepijlstaart)

 

- Tineidae (echte motten):

6x Dryadaula heindeli (boomzwammot)

1x Monopis obviella (geel kijkgaatje)

1x Nemapogon clematella (satijnkroeskopje)

1x Tinea trinotella (gele pelsmot)

 

- Tischeriidae (vlekmineermotten):

2x Tischeria ekebladella (gewone eikenvlekmot)

 

- Tortricidae (bladrollers):

32x Acleris bergmanniana (gouden boogbladroller)

6x Acleris forsskaleana (kleine boogbladroller)

1x Acleris hastiana (kameleonbladroller)

1x Acleris holmiana (rode driehoekbladroller)

1x Acleris kochiella (iepenbladroller)

3x Adoxophyes orana (vruchtbladroller)

15x Aethes rubigana (donker c-smalsnuitje)

1x Aethes smeathmanniana (kommabladroller)

12x Agapeta hamana (distelbladroller)

4x Agapeta zoegana (kanariepietje)

18x Aleimma loeflingiana (zonnesproetbladroller)

3x Ancylis achatana (dwarsstreephaakbladroller)

1x Ancylis obtusana (rossige haakbladroller)

1x Ancylis uncella (heidehaakbladroller)

6x Apotomis betuletana (berkenmarmerbladroller)

59x Archips crataegana (meidoornbladroller)

2x Archips oporana (fraaie dennenbladroller)

111x Archips podana (grote appelbladroller)

23x Archips rosana (heggenbladroller)

660x Archips xylosteana (gevlamde bladroller)

1x Cacoecimorpha pronubana (anjerbladroller)

4x Celypha aurofasciana (goudlijnbladroller)

2x Celypha cespitana (oranjegele lijnbladroller)

23x Celypha lacunana (brandnetelbladroller)

1x Celypha rivulana (roodbruine lijnbladroller)

5x Celypha striana (paardenbloembladroller)

2x Choristoneura hebenstreitella (reuzenbladroller)

6x Clepsis consimilana (tuinbladroller)

14x Cydia fagiglandana (beukenspiegelmot)

4x Cydia pomonella (fruitmot)

2x Cydia splendana (gewone spiegelmot)

2x Ditula angustiorana (zomerbladroller)

1x Enarmonia formosana (schorsboorder)

1x Endothenia nigricostana (donkere kuifbladroller)

9x Epagoge grotiana (schemerbladroller)

3x Epinotia abbreviana (oranje oogbladroller)

1x Epinotia immundana (elzenoogbladroller)

1x Epinotia nanana (kleine oogbladroller)

2x Epinotia tenerana (v-oogbladroller)

1x Epinotia tetraquetrana (vierkantoogbladroller)

1x Eucosma cana (distelknoopvlekje)

2x Eudemis porphyrana (schaduwfruitbladroller)

1x Gypsonoma aceriana (populierenbladroller)

16x Gypsonoma dealbana (loofboombladroller)

16x Hedya nubiferana (gewone witvlakbladroller)

4x Hedya salicella (pinguintje)

1x Isotrias rectifasciana (v-bandbladroller)

4x Lathronympha strigana (hertshooibladroller)

4x Lozotaenia forsterana (gemarmerde drievlekbladroller)

6x Notocelia roborana (scherpe hermelijnbladroller)

4x Notocelia rosaecolana (rozenhermelijnbladroller)

2x Notocelia trimaculana (breedgehaakte hermelijnbladroller)

16x Notocelia uddmanniana (bramenbladroller)

3x Olindia schumacherana (coureurmotje)

1x Orthotaenia undulana (woudbladroller)

15x Pammene fasciana (gewone dwergbladroller)

7x Pammene regiana (maanmot)

34x Pandemis cerasana (kersenbladroller)

1x Pandemis corylana (hazelaarbladroller)

8x Pandemis heparana (leverkleurige bladroller)

1x Pelochrista caecimaculana (knoopkruidknoopvlekje)

6x Phtheochroa inopiana (dof smalsnuitje)

1x Phtheochroa schreibersiana (tweekleurig smalsnuitje)

6x Pseudargyrotoza conwagana (zilvervlekbladroller)

1x Spatalistis bifasciana (azuurbladroller)

2x Spilonota laricana (bonte lariksbladroller)

9x Spilonota ocellana (rode knopbladroller)

2x Strophedra weirana (beukenbladroller)

87x Tortrix viridana (groene eikenbladroller)

6x Zeiraphera isertana (grootkopbladroller)

 

- Yponomeutidae (spinselmotten):

1x Niphonympha dealbatella (Witvlekje)

4x Paraswammerdamia nebulella (meidoornduifmot)

9x Yponomeuta evonymella (vogelkersstippelmot)

 

- Ypsolophidae (spitskopmotten):

4x Ypsolopha parenthesella (witvlekspitskopmot)

1x Ypsolopha scabrella (gelijnde spitskopmot)

1x Ypsolopha ustella (variabele spitskopmot)

 

Stop om 05:10 met een temperatuur van 16°C.

Het totaal van de 5 bakken die meer in het bos stonden was 221s / 2868 ex. Het totaal van de bakken die meer open stonden was 305s / 3576 ex. Het totale aantal exemplaren komt neer op 6441 ex.

Een zeer mooi totaal van maar liefst 355 verschillende gedetermineerde soorten!

Daarbij komen nog een hele hoop Coleophora’s, Cnephasia’s, Eudonia’s, Scoparia’s en andere niet gedetermineerde soorten…

 

 

Sfeer - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Acleris kochiella - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Aethes rubigana - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Argolamprotes micella - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Athypa pulmonaris - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Blastobasis glandulella - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Callimorpha dominula - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Catarhoe cuculata - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Catephia alchymista - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Dicycla oo - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Epinotia tenerana - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Eudemis porphyrana - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Eupithecia laqueaeria - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Euzophera pinguis - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Gastropacha quercifolia - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Gelechia sororculella - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Laspeyria flexula - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Lithosia quadra - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Macaria wauaria - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Malacosoma neustria - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Moma alpium - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Niphonympha dealbatella - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Pammene fasciana - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Photedes minima - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Pleurota aristella - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Plusia festucae - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Promalactis procerella - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Salebriopsis albicilla - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Schrankia costaestrigalis - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Scopula immutata - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Trachea atriplicis - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Venusia blomeri - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Zeiraphera isertana - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Zeuzera pyrina - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Lamorteau ~ Bois de Lamorteau - Petite Chenoi (Lux.) 29-06-2019 ©Steve Wullaert