U bent hier

Home

18-07-2015 Durbuy ~ RN des Anciennes Briqueterie de Rome

Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert

Hallo allen,
 
Op zaterdag 18 juli hebben we voor de 11de keer de Oude Briqueterie van Rome in Durbuy bezocht. Deze excursie was gedurende de gehele voor- en namiddag vrij warm en zonnig. ’s Nachts werd het bewolkt en rond 2u begon het te onweren en regenen.
 
De dag- en nachtvangst werd bijgewoond door Carina, Zoë, Willy, Wouter, Yvon, Regis en Joris. Tegen de avond arriveerden Maarten, Raphaël en Eva met extra lichtvallen voor de nachtvangst.
 
Soortenlijst van overdag.
Bladmijnen
- Bucculatricidae:
15 mijnen van Bucculatrix bechsteinella op Crataegus monogyna
1 mijn van Bucculatrix ulmella op Quercus spec.
 
- Heliozelidae:
1 uitsnede van Heliozela sericiella op Quercus spec.
 
- Glyphipterigidae:
12 mijnen van Acrolepia autumnitella op Solanum dulcamara
 
- Gracillariidae:
1 verlaten mijn van Acrocercops brongniardella op Quercus spec.
4 mijnen van Callisto denticulella op Malus spec.
2 mijnen van Gracillaria syringella op Fraxinus excelsior
2 mijnen van Parornix anglicella op Crataegus monogyna
3 mijnen van Parornix devoniella op Corylus avellana
2 mijnen van Phyllonorycter lautella op Quercus spec.
3 mijnen van Phyllonorycter oxyacanthae op Crataegus monogyna
2 mijnen uitgekweekt van Phyllonorycter roboris op Quercus spec. door Willy De Prins
2 mijnen van Phyllonorycter sagitella op Populus tremula
1 mijn van Phyllonorycter spinicolella op Prunus spinosa
1 mijn van Phyllonorycter trifasciella op Lonicera periclymenum
 
-Lyonetiidae:
29 mijnen van Leucoptera lotella op Lotus corniculatus
2 mijnen van Lyonetia clerkella op Crataegus monogyna
8 mijnen van Lyonetia prunifoliella op Prunus spinosa
 
- Momphidae:
21 mijnen van Mompha raschkiella op Chamerion angustifolium
 
- Nepticulidae:
4 mijnen van Bohemannia pulverosella op Malus spec.
10 mijnen van Ectoedemia septembrella op Hypericum perforatum
1 mijn van Ectoedemia spinosella op Prunus spinosa
1 mijn van Stigmella assimilella op Populus tremula
3 mijnen van Stigmella hemargyrella op Fagus sylvatica
5 mijnen van Stigmella oxyacanthella op Crataegus monogyna
12 mijnen van Stigmella plagicolella op Prunus spinosa
10 mijnen van Stigmella regiella op Crataegus monogyna
9 mijnen van Stigmella prunetorum op Prunus spinosa
6 mijnen van Stigmella pyri op Pyrus pyraster
2 mijnen van Stigmella sakhalinella op Betula pubescens
2 mijnen van Stigmella splendidissimella op Fragaria vesca
 
- Tischeriidae:
13 mijnen van Coptotriche angusticollella op Rosa spec.
12 mijnen van Tischeria ekebladella op Quercus spec.
 
Kokers (Coleophoridae)
1 koker van Coleophora flavipennella op Quercus spec.
 
Rupsen
16 rupsen van Tyria jacobaeae
1 rups van Drepana op Betula spec.
 
Dagvlinders
- Hesperiidae:
2x Thymelicus lineola
5x Thymelicus sylvestris
 
- Lycaenidae:
4x Aricia agestis
1x Lycaena phlaeas
3x Polyommatus icarus
 
- Nymphalidae:
3x Aphantopus hyperantus
2x Araschnia levana
1x Argynnis paphia
1x Coenonympha pamphilus
68x Maniola jurtina
12x Melanargia galathea
1x Pararge aegeria
2x Polygonia c-album
101x Pyronia tithonus
1x Vanessa atalanta
3x Vanessa cardui
 
- Pieridae:
5x Leptidea spec.
2x Pieris brassicae
1x Pieris rapae
4x Gonepteryx rhamni
2x Colias croceus
 
- Papilionidae:
1x Papilio machaon
 
Nachtvlinders
- Argyresthidae:
1x Argyresthia retinella
 
- Crambidae:
201x Agriphila straminella
3x Chrysoteuchia culmella
10x Crambus perlella
1x Evergestis pallidata
1x Eudonia pallida
1x Pleuroptya ruralis
1x Paratalanta hyalinalis
3x Pyrausta aurata
1x Pyrausta despicata
3x Pyrausta purpuralis
 
- Erebidae:
1x Eilema complana
4x Eilema griseola
 
- Geometridae:
2x Abraxas grossulariata
1x Cabera pusaria
1x Chiasmia clathrata
1x Epione repandaria
1x Isturgia limbaria
1x Lomaspilis marginata
3x Scopula immutata
7x Scotopteryx chenopodiata
 
- Lasiocampidae:
1x Lasiocampa quercus
 
- Noctuidae:
3x Autographa gamma
 
- Oecophoridae:
1x Harpella forficella
 
- Peleopodidae:
1x Carcina quercana
 
- Pterophoridae:
1x Gillmeria ochrodactyla
1x Pterophoridae spec.
 
- Pyralidae:
1x Endotricha flammealis
2x Oncocera semirubella
 
- Tortricidae:
1x Acleris aspersana
2x Acleris emargana/effractana
5x Agapeta zoegana
1x Ancylis achatana
1x Apotomis semifasciana
2x Grapholita compositella
1x Gypsonoma dealbana
2x Phiaris palustrana
 
- Zygaenidae:
2x Zygaena filipendulae
2x Zygaena viciae
 
Start van de nachtvangst om 22u08, onbewolkt en windstil en 14.4°c. Er werden in totaal 14 lichtbakken uitgezet in het gebied.
 
Soortenlijst:
 
- Alucitidae:
1x Alucita hexadactyla
 
- Argyresthidae:
1x Argyresthia brockeella
5x Argyresthia goedartella
1x Argyresthia retinella
 
- Coleophoridae:
76x Coleophora spec.
·       1x ♂ Coleophora lutipennella (PRE.SW.569.15.M.DU.18)
1x ♂ Coleophora trifolii (PRE.SW.571.15.M.DU.20)
 
- Cossidae:
3x Zeuzera pyrina
 
- Crambidae:
140x Agriphila straminella
2x Agriphila tristella
2x Anania hortulata
1x Anania lancealis
3x Catoptria falsella
1x Catoptria pinella
2x Catoptria spec.
4x Catoptria verellus
3x Chilo phragmitella
14x Chrysoteuchia culmella
101x Crambus perlella
1x Eudonia pallida
107x Eudonia/Scoparia spec.
1x Evergestis limbata
1x Loxostege sticticalis
8x Nomophila noctuella
1x Paratalanta hyalinalis
1x Pediasia contaminella
27x Pleuroptya ruralis
5x Pyrausta aurata
1x Pyrausta despicata
1x Pyrausta purpuralis
1x Sitochroa palealis
2x Udea prunalis
 
- Drepanidae:
1x Cilix glaucata
1x Drepana falcataria
1x Falcaria lacertinaria
125x Habrosyne pyritoides
1x Ochropacha duplaris
3x Thyatira batis
1x Watsonalla binaria
 
- Elachistidae:
1x ♂ Agonopterix liturosa (PRE.SW.552.15.M.DU.3)
 
- Erebidae:
12x Arctia caja
1x Atolmis rubricollis
8x Catocala promissa
1x Catocala sponsa
61x Eilema complana
105x Eilema depressa
69x Eilema griseola
20x Eilema lurideola
3x Euproctis similis
3x Herminia grisealis
2x Hypena proboscidalis
3x Laspeyria flexula
2x Lithosia quadra
5x Lymantria dispar
1x Lymantria monacha
29x Miltochrista miniata
22x Phragmatobia fuliginosa
1x Schrankia taenialis
2x Scoliopteryx libatrix
2x Thumatha senex
4x Trisateles emortualis
 
-        Gelechiidae:
8x Aproaerema anthyllidella
4x Brachmia blandella
1x ♂ Bryotropha senectella (PRE.SW.567.15.M.DU.16) - (deze soort is nieuw voor de provincie Luxemburg!!!)
1x ♂ Carpatolechia fugitivella (PRE.SW.560.15.M.DU.9)
2x Dichomeris alacella
1x ♂ Eulamprotes atrella (PRE.SW.568.15.M.DU.17)
1x Gelechia sororculella (van 1980 geleden dat deze soort nog was waargenomen in de provincie!)
1x ♂ Gelechia muscosella (PRE.SW.551.15.M.DU.2)
5x Helcystogramma rufescens
6x Recurvaria leucatella
1x Recurvaria nanella (PRE.SW.559.15.F.DU.8) - (van 1980 geleden dat deze soort nog was waargenomen in de provincie!)
1x ♂ Syncopacma larseniella (PRE.SW.556.15.M.DU.7)
3x Teleiodes vulgella
 
- Geometridae:
5x Abraxas grossulariata
17x Biston betularia
4x Cabera exanthemata
4x Cabera pusaria
1x Campaea margaritaria
1x Catarhoe cuculata
2x Chiasmia clathrata
6x Chloroclystis v-ata
1x Colostygia pectinataria
1x Comibaena bajularia
5x Crocallis elinguaria
1x Cyclophora annularia
2x Cyclophora linearia
5x Cyclophora punctaria
2x Cyclophora ruficiliaria
·       1x ♀ Cyclophora ruficiliaria (PRE.SW.564.15.F.DU.13)
1x Dysstroma truncata
1x Ecliptopera silaceata
2x Ectropis crepuscularia
5x Ematurga atomaria
1x Epione repandaria
4x Epirrhoe alternata
1x Eulithis prunata
1x Eupithecia exiguata
1x Eupithecia linariata
1x Eupithecia succenturiata
1x ♀ Eupithecia tripunctaria (PRE.SW.575.15.F.DU.24)
3x Geometra papilionaria
3x Hydria undulata
31x Hydriomena furcata
1x Hydriomena impluviata
22x Idaea aversata
23x Idaea biselata
5x Idaea dimidiata
3x Idaea muricata
15x Lomaspilis marginata
1x Macaria alternata
6x Macaria liturata
4x Opisthograptis luteolata
1x Ourapteryx sambucaria
1x Parectropis similaria
3x Pasiphila rectangulata
11x Peribatodes rhomboidaria
2x Peribatodes secundaria
17x Perizoma alchemillata
1x Philereme transversata
2x Pterapherapteryx sexalata
1x Pungeleria capreolaria
1x Rhodometra sacraria
1x Scopula floslactata
6x Scopula immutata
6x Scotopteryx chenopodiata
1x Selenia dentaria
1x Selenia lunularia
2x Selenia tetralunaria
2x Timandra comae
3x Xanthorhoe biriviata
1x Xanthorhoe designata
1x Xanthorhoe quadrifasciata
1x Xanthorhoe spadicearia/ferrugata
1x Xanthorhoe spec.
 
- Gracillariidae:
1x Caloptilia robustella
1x Parornix spec.
1x Phyllonorycter spec.
 
- Lasiocampidae:
1x Dendrolimus pini
10x Euthrix potatoria
13x Lasiocampa quercus
 
- Limacodidae:
6x Apoda limacodes
 
- Lypusidae:
10x Agnoea spec.
·       1x ♂ Agnoea josephinae (PRE.SW.563.15.M.DU.12)
 
- Momphidae:
1x Mompha ochraceella
 
- Nepticulidae:
1x Bohemannia quadrimaculella
 
- Noctuidae:
1x Abrostola triplasia
1x Acronicta aceris
1x Acronicta auricoma
1x Acronicta leporina
1x Acronicta megacephala
2x Acronicta psi/tridens
2x Acronicta rumicis
4x Acronicta strigosa
6x Agrotis exclamationis
2x Agrotis ipsilon
2x Agrotis puta
1x Agrotis segetum
1x Amphipoea spec.
3x Amphipyra pyramidea
1x Amphipyra spec.
1x Anaplectoides prasina
1x Anarta trifolii
1x Apamea epomidion
1x Apamea lithoxylaea
27x Apamea monoglypha
2x Apamea ophiogramma
4x Apamea scolopacina
1x Apamea sublustris
31x Autographa gamma
4x Axylia putris
9x Brachylomia viminalis
1x Caradrina clavipalpis
1x Caradrina morpheus
3x Colocasia coryli
2x Cosmia affinis
11x Cosmia pyralina
34x Cosmia trapezina
1x Craniophora ligustri
1x Cryphia algae
1x Deltote bankiana
8x Deltote pygarga
2x Diachrysia chrysitis
3x Diarsia brunnea
1x Diarsia mendica
1x Enargia paleacea
5x Euplexia lucipara
6x Hoplodrina ambigua
3x Hoplodrina blanda
23x Hoplodrina octogenaria
4x Hydraecia micacea
3x Ipimorpha retusa
2x Ipimorpha subtusa
8x Lacanobia oleracea
1x Lacanobia thalassina
1x Lateroligia ophiogramma
1x Leucania obsoleta
2x Lycophotia porphyrea
1x Lygephila pastinum
5x Melanchra persicariae
23x Mesapamea spec.
25x Mythimna ferrago
12x Mythimna impura
10x Noctua comes
89x Noctua fimbriata
14x Noctua interjecta
2x Noctua janthe
1x Noctua janthina
13x Noctua janthe/janthina
38x Noctua pronuba
2x Nyctobrya muralis
101x Ochropleura plecta
2x Oligia spec.
6x Panthea coenobita
1x Parastichtis suspecta
2x Phlogophora meticulosa
1x Pyrrhia umbra
11x Spodoptera exigua
4x Subacronicta megacephala
2x Trachea atriplicis
1x Xestia baja
1x Xestia c-nigrum
18x Xestia triangulum
1x ♀ Xestia ditrapezium (PRE.SW.570.15.F.DU.19)
 
- Nolidae:
3x Bena bicolorana
1x Earias clorana
3x Meganola albula
1x Nycteola revayana
1x Pseudoips prasinana
 
- Notodontidae:
1x Cerura erminea
1x Clostera pigra
10x Drymonia obliterata
1x Furcula furcula
2x Gastropacha quercifolia
1x Gluphisia crenata
3x Notodonta dromedarius
1x Notodonta tritophus
3x Phalera bucephala
3x Pheosia gnoma
4x Pheosia tremula
3x Pterostoma palpina
3x Ptilodon capucina
7x Stauropus fagi
 
- Oecophoridae:
4x Bisigna procerella
3x Harpella forficella
2x Metalampra spec.
·       1x ♀ Metalampra italica (PRE.SW.573.15.F.DU.22)
 
- Peleopodidae:
14x Carcina quercana
 
- Plutellidae:
2x Plutella xylostella
 
- Pterophoridae:
1x Gillmeria ochrodactyla
1x ♀ Oxyptilus chrysodactyla (PRE.SW.555.15.F.DU.6)
 
- Pyralidae:
1x Acrobasis advenella
1x ♀ Acrobasis consociella (PRE.SW.554.15.F.DU.5)
1x Acrobasis marmorea
1x Acrobasis repandana
3x Dioryctria spec.
14x Endotricha flammealis
2x Euzophera pinguis
1x Hypsopygia costalis
4x Oncocera semirubella
5x Phycita roborella
 
- Sphingidae:
8x Deilephila elpenor
1x Deilephila porcellus
15x Laothoe populi
9x Sphinx pinastri
 
- Stathmopodidae:
4x Stathmopoda pedella
 
- Tineidae:
1x Monopis weaverella
3x Tinea trinotella
 
- Tischeriidae:
1x Coptotriche angusticollella
1x Coptotriche marginea
 
- Tortricidae:
4x Acleris aspersana
1x Acleris emargana
4x Acleris emargana/effractana
2x Acleris forsskaleana
7x Acleris holmiana
1x Acleris notana/ferrugana
1x Acleris laterana
1x Acleris umbrana
10x Agapeta zoegana
3x Ancylis achatana
4x Apotomis betuletana
1x Apotomis semifasciana
3x Apotomis sororculana
9x Archips podana
3x Bactra spec.
1x Cacoecimorpha pronubana
5x Celypha lacunana
6x Celypha striana
3x Cnephasia spec.
1x Cochylis atricapitana
4x Cochylis dubitana
1x Cochylis hybridella
6x Cydia fagiglandana
3x Cydia pomonella
259x Cydia splendana
2x Dichelia histrionana
1x ♀ Dichrorampha petiverella (PRE.SW.574.15.F.DU.23)
2x Ditula angustiorana
3x Endothenia quadrimaculana
2x Epagoge grotiana
1x Epinotia bilunana
1x Epinotia brunnichana
1x Epinotia cruciana - (deze soort is nieuw voor de provincie Luxemburg!!!)
9x Epinotia nisella
1x Epinotia ramella
3x Eudemis profundana
2x Eudemis spec.
2x Grapholita janthinana
4x Gypsonoma aceriana
16x Gypsonoma dealbana
1x Gypsonoma oppressana  - (deze soort is nieuw voor de provincie Luxemburg!!!)
1x Gypsonoma sociana
2x Hedya nubiferana
4x Hedya salicella
2x Lathronympha strigana
2x Notocelia uddmanniana
2x Pammene aurana
6x Pandemis cerasana
4x Pandemis cinnamomeana
2x Pandemis heparana
·       1x ♀ Pandemis heparana (PRE.SW.550.15.F.DU.1)
3x Phiaris micana
·       1x ♂ Phiaris micana (PRE.SW.566.15.M.DU.15)
1x Phiaris palustrana - (deze soort is nieuw voor de provincie Luxemburg!!!)
10x Rhopobota naevana
·       1x ♀ Rhopobota naevana (PRE.SW.562.15.F.DU.11)
2x Rhyacionia pinicolana
13x Spilonota ocellana
12x Zeiraphera isertana
 
- Yponomeutidae:
6x Parawammerdamia spec.
·       1x ♀ Paraswammerdamia nebulella (PRE.SW.572.15.F.DU.21) - (van 1980 geleden dat deze soort nog was waargenomen in de provincie!)
4x Yponomeuta plumbella
15x Yponomeuta spec.
3x Zelleria hepariella - (deze soort is nieuw voor de provincie Luxemburg!!!)
 
- Ypsolophidae:
1x Ypsolopha dentella
1x Ypsolopha scabrella
5x Ypsolopha ustella
 
Stop van de nachtvangst om 05u00 met een temperatuur van 13.2°c en lichte regen.
Ik dank iedereen die deelnam aan de excursie en ook aan Joris en Wouter die hun lijsten aan mij doorgaven en aan Zoë die actief aan dit verslag heeft meegewerkt!
Tijdens de nachtvangst hadden we meer dan 300 soorten en een geteld totaal van meer dan 2600 exemplaren. Dit waren er infeite veel meer maar door de aanhoudende regen die nacht waren veel micro's in het water beland en daardoor niet meer mogelijk om op naam te brengen. 
Ook hebben we deze excursie een nieuwe soort gevonden voor ons land. Meer info wordt later gegeven dmv een artikel dat zal verschijnen in het wetenschappelijk tijdschrift Phegea. 
 
Steve Wullaert

Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Stigmella assimilella op Populus tremula (ratelpopulier) - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Stigmella pyri op Pyrus pyraster (wilde peer) - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Sfeer - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Catocala promissa - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Cyclophora ruficiliaria (PRE.SW.564.15.F.DU.13) - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Epione repandaria - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Eupithecia tripunctaria (PRE.SW.575.15.F.DU.24) - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Noctua fimbriata - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Noctua fimbriata - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Peribatodes secundaria - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Acleris aspersana - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Acleris emargana - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Acleris umbrana - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Cochylis hybridella - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Grapholita janthinana - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Pammene aurana - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Pandemis heparana (PRE.SW.550.15.F.DU.1) - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Acrobasis marmorea - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Loxostege sticticalis - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Eulamprotes atrella (PRE.SW.568.15.M.DU.17) - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Gelechia sororculella - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Recurvaria nanella (PRE.SW.559.15.F.DU.8) - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Zelleria hepariella - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Ypsolopha ustella - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert
Syncopacma larseniella (PRE.SW.556.15.M.DU.7) - Durbuy ~ RN Anciennes Briqueteries de Rome (Lux.) 18-07-2015 ©Steve Wullaert